Sport, mozgás

Akrobatikus rock and roll

Több évtizede tanulhatnak akrobatikus rock and rollt a hozzánk járó gyerekek. Mindig óriási sikert aratnak fellépéseikkel.

Röplabda

Ha jobban szeretnél röplabdázni, erre is van lehetőséged. Az alsó tagozatos lányok szívesen járnak az edzésre, amelyet testnevelés szakos kolléganőnk, tart.

Néptánc

A Világ - Virága Alapfokú Művészeti Iskola kihelyezett tagozatán néptáncot tanulhatsz. Fellépéseik színesítik iskolánk rendezvényeit.

Kézilabda

Ha szeretnél, nálunk részt vehetsz szivacskézilabda edzéseken. A lányoknak testnevelés szakos kollégánk, a fiúknak igazolt kézilabdások tartják az edzéseket.

Lánytorna

Már sok-sok megyei és országos helyezést értek el lánytornászaink. Ha szeretnél, csatlakozhatsz hozzájuk.

Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium | 2021
Az oldalt a Webnode működteti
Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el