Így tanítunk mi!

Réka néni olvasás és nyelvtan órája

Kata néni matematika órája

Mariann néni ének-zene órája

Zsófi néni  testnevelés órája

Emese néni nyelvtanórája

Minden gyereket érdekel, hogyan játszanak a szavakkal az iskolások. Ha bepillantasz Emese néni nyelvtanórájára, megtudod.

Éva néni olvasásórája

Az iskolában az egyik legnagyobb csoda az, amikor megtanulsz olvasni. Éva néni másodikosai megmutatják, hogyan.

Zsuzsa néni matematika órája

Nem nehéz a matematika, hiszen sokat lehet játszani. Zsuzsa néni és a gyerekek ezen a foglalkozáson is jót mulattak.

Ottilia néni angolórája

Angolórán sok a mondóka, a párbeszéd, az ének és a mozgás. Ottilia néni tanítja ezt a másodikosoknak.

Kata néni tesiórája

Ennyi tanulás után jólesik a mozgás. Nézd meg, Kata néni óráján, hogyan győzik le az akadályokat a gyerekek.

Mónika néni néptáncórája

Néptáncórán sok dal, mondóka, zene és vidámság vár rád. Mónika nénivel ropják a táncot a kicsik.

Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium | 2021
Az oldalt a Webnode működteti
Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el