Tisztelt Szülők, Kedves Diákok

Iskolánk dinamikusan fejlődő, fiatal barátságos családias hely, ahol a gyermek társ és a kolléga barát.

A szülőket a legfontosabb szövetségesünknek tekintjük, törekvéseink közösek.

A hagyományteremtés mellett modern törekvések szolgálják mindenki javát. Diákjaink érzik, hogy törődünk velük, és őket a képességeik szerinti legjobb munkára serkentjük.

Olyan tanulókat nevelünk, akik szeretik és védik a természetet, megbízhatóak, gyakorlatiasak, kreatívak, és elfogadják embertársaik különbözőségét.

Működési vezérelvünk: nem tantárgyakat, hanem gyermekeket tanítunk, akik most élnek. Tisztában vagyunk társadalmi felelősségünkkel, a jövő nemzedéket neveljük, ezért minden pedagógustól, munkatárstól elvárjuk, hogy törekedjék fejlődésre és kiválóságra.

Kántor Zsolt

"Jót s jól! Ebben áll a nagy titok."

-Kazinczy

Szeretettel várunk!

Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium | 2021

3300 Eger, Pásztorvölgy út 25.

Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium | 2021
Az oldalt a Webnode működteti
Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el